krotitelé příšer a magických stvoření

Mínotaurus-Evelin Vioelf
Pýthón--volný
Medusa--volný
Siréna-- volný
Pokud jste krotitelem musíte si vymyslet věc do které bude příšera nabo stvoření zapečetěno.
A můžete být krotitel a umět ještě jiný druh umění.


platy podle hodností:
učedník--100 ranů
silný--150 ranů
vážený--200 ranů
mistr--1000 ranů
nadmistr--1500 ranů
krotitel příšer--500 ranů + plat hodnosti
velitel alliance--2000 ranů

Chtěla bych vás poprosit aby jste mi napsali že jste ukončili misi abych vám ji mohla zapsat. Napište typ mise a kdo ji plnil.
(misi si zběžně přečtu a přidám co je potřebné)

Hodnosti--návod--obchod--mise


!Důležité info!
Prosím pošlete mi výhody a nevýhody technik. Pokud nevíte jak to myslím koukněte se do mého profilu.


Zepoměla jsem znovu přidat Michaella tak ho sem dává teď -_-"

Březen 2015

Michaell Denser

1. března 2015 v 14:03 | Mia Elinorová |  Profily

Michaell Denser 0 ranů

Jméno:Michaell Denser
Věk: 19 let
Umění: gravitační umění (dokáže věci připevnit k zemi nebo je také odhodit) spíše se ale zaměřuje na strategii.
Alliance: Wisdom
Hodnost: Velitel alliance

vzhled

Miachaell je poměrně vysoký mladý muž s dlouhými bíími vlasy. Má pronikavé modré oči. Nosí dlouhé černé kalhoty a černý pásek se stříbrnou skobou. Přes hrudník má natáhnuté černé pásy které nosí místo tryčka. Nosí dlouhý černý plášť a na ramenou má stříbrné " chrániče".

povaha

Není moc společenský, ale když sou okolo něj přátelé tak neví kdy přestat. Je nadprůměrně chytrý až se mnoha lidem zdá jako totální pitomec. Svou inteligenci by možná měl projevovat lépe, ale jemu se nechce vždy si totiž připadá jako z jiné planety.

historie

Jako malý byl v allianci Light wings společně s Miou. Byly to dobří přátelé. Jeho rodina nebyla nějak moc významná a tak mu zakazovali aby se s ní stýkal protože prý na to nemá právo. On je nechtěl poslechnout a dál se s ní bavil. Každý den co strávil s Miou byl pro něj doma utrpením. Rodiče ho mlátil nadávali mu a kdo ví co ještě. Když byl na pokraji sil Mia se stala velitelkou alliance a on věděl že tam už pro něj není místo že musí zesílit aby se jí mohl ještě jednou podívat do očí. Den po té odešel z alliance opustil rodinu a přidal se k allianci Wisdom která byla pro něj jako dělaná. Byly tam velice chytří lidé s velitelem této alliance se velmi spřátelil. Ten ho naučil všemu co umí a bral ho za vlastního syna. Když odešel na dlouhou misi povýšil ho na velitele alliance. Michaell byl šťastný že se konečně vyrovnal Mie a vyrazil v přestrojení do Light wings aby oznámil tu novinku, ale z Mii se stal jiný člověk než ten kterého znal. Vyrostla a zesílila o mnohem víc než si myslel. Bez toho aby si ho někdo všiml odešel z budovy ven a chvíli tam stál. Za ním se objevil známý hlas. Byla to Mia která si všimla neznámé postavy v její allianci. Michaell se na ní jen smutně podíval a odešel zpátky odkud přišel. Byl smutný z toho co viděl, ale zároveň šťastný že se Mia tak zlepšila. Miu bral jako mladší sestru která zesílila a už i nemusel chránit. Ani on nezahálel a trénoval mnohem více než předtím. Ale ještě řed tím než odešel bývalí velitel alliance na misi přišla k nim do alliance nová dívka. Když ji uviděl nemohl z ní spustit oči. Dívka se všad zneviditelnila a on se mohl konečně kouknout jinam.


Schopnosti
rychlost
100>->->->100
obrana
100>->->->100
síla
50>->->->100
myšlení
100>->->->100
síla umění
100>->->->100

Techniky gravitačního umění

Výhody -Boj na velkou vzdálenost
nevýhody- nemohou se používat stále

gravitační koule ( koule která k sobě přitahuje cokoliv)->->->100
odhazování->->->90
přitahování->->->100
uzemnění( přitlačení nepřítele k zemi)->->->80
strategické myšlení->->->100
manipulace s mečem->->->70


Galerie:Demonia Cale

1. března 2015 v 13:56 | admin |  Profily
Jméno-Demonia Cale
Věk-19 let
Umění- Kelos
Alliance- Satan Heart
Hodnost- ---
Peníze- ranů

Povaha

Demonia nepatrí k veľmi spoločenským ľuďom keďže sa s ňou veľa ľudí nerozpráva. Je to asi i kvôli tomu, že je tichá a väčšinou počúva hudbu niekde v kúte alebo si číta knihy. Má veľký cit pre zvieratá a nedokáže si bez nich predstaviť svoj život. Vo voľnom čase hrá na gitaru a piano. I keď sa s ňou nikto nerozpráva, občas túži aby sa k nej niekto prihovoril. Občas sa bojí niekoho osloviť. So zbraňami to vie tiež veľmi dobre, no špecializuje sa skôr na katanu alebo meče. Vďaka jej rýchlosti, rýchlo reaguje a tak nemá problém sa rýchlo ubrániť i s mečom. Avšak nie je v tom taká dobrá ako so zvieratami. Dalo by sa povedať, že je to úplne iný človek keď je v& nbsp;blízkosti zvieraťa. Je kľudná a vždy si všetko dopredu rozmyslí. Nemá potrebu bojovať, no i tak má boje rada.

Popis

Nepatrí k najvyšším ľuďom, meria okolo 170 cm. Je štíhla a má dlhé nohy. Má bledú a jemnú pokožku. Oválnu tvár jej lemujú dlhé tmavohnedé vlasy ktoré siahajú nad zadok. Pár trblietavých modrosivých očí jej zvýrazňujú dlhé čierne mihalnice. Na tvári sa jej pýši malý nos a jej ružové pery sú vždy vykrojené do malého úškrnu. Má veľkú záľubu v šperkoch. Vždy nosí svoj drahocenný rodinný prsteň ktorý si nikdy nedáva dole.


Minulost

Bol to chladný deň a vonku zúrila búrka. Ľudia nevychádzali z domov a radšej sa skryli niekde do bezpečia pretože hrozilo, že prídu záplavy. Do veľkej a bohatej rodiny sa narodil prvý potomok milujúcich manželov. Bolo to dievča a vďaka nezvyčajnej povahe jej rodičov a to hlavne otca, jej dali meno Demonia. Už od malička s ostatnými deťmi nevychádzala veľmi dobre a tak radšej bola doma. Jej otec bol veľmi prísny a keďže bol pôvodom z Východu, potrpel si na zvyky jeho rodnej krajiny a tak ju prinútil učiť sa bojovať s katanou. Bol to vážený človek ktorého sa väčšina ľudí bohužiaľ bála. A jeho jazva cez celú tvár ktorá pretínala i jeho oko tomu veľmi nepomáhala. Jej matka, krásna a&nbs p;jemná blondína s krásnymi modrými očami milovala hudbu čo zdedila i Demonia. Tak bola prinútená hrať na piano a neskôr sa zaľúbila do gitary. Na jej pätnáste narodeniny jej matka smrteľne ochorela a tak bola prinútená ležať a nemohla sa stýkať dokonca ani so svojou dcérou. Aby do nestačilo, Demonia mala dar ktorý našťastie zahŕňal zvieratá a vďaka jej láske k nim, si s nimi vybudovala ešte väčší a lepší vzťah. O tri mesiace nastal deň, ktorý bol pre jej matku posledným. Po pohrebe zašla za otcom s tým, že sa chce osamostatniť. Jej otec našťastie nenamietal a tak jej kúpil apartmán v ktorom doteraz žije. Avšak vďaka láske ku svojej dcére, ju má vždy na očiach a kontroluje ju.


Schopnosti
rychlost
0>->->->100

obrana
10>->->->100

síla
5>->->->100

myšlení
0>->->->100

síla umění
0>->->->100

techniky umění Kelos

výhody-
nevýhody-
...

Kontakt-
E-mail: LOTP@centrum.sk
Skype: karin02273